444 2 957
Sosyal Medya Hesaplarımız

Konsolosluk Taşımacılığı

Anasayfa » Konsolosluk Taşımacılığı

Konsolosluk Taşımacılığı

Konsolosluk Taşımacılığı hizmeti çok hassas aynı zamanda bilgi birikim gerektiren bir iştir. Konsolosluk Taşımacılığı için yönlendirdiğimiz personellerimizin tamamı işlerinde uzman ve profesyonel kadrolardan oluşmaktadır. Taşınma sürecinin en iyi şekilde sonuçlanabileceği bir hizmet için gerekli olan bütün donanımlara sahibiz.

Konsolosluk Taşımacılığı için bizi arayarak almak istediğiniz hizmeti belirtmeniz yeterlidir. Firmamızın size yönlendireceği uzman personel durumun çözümü için odaklı olarak gelecektir. Aynı zamanda yönlendireceğimiz personellerimizle birlikte tercümanlarımız da gelmektedir. Taşınma süreci boyunca gerekli olan durumlarda firmamız tercüman göndermektedir. Arşiv taşıma ve istifleme hizmetleri de mevcut olan firmamız, arşivlerinizin taşınması için de destek sunmaktadır. Antik taşıma konusunda Türkiye geneli tanınan firmamız aynı hassasiyeti konsolosluk taşımacılığı için de göstermektedir.

Konsolosluk taşıma için yönlendireceğimiz uzman personelimizden alacağınız destek sonucunda hiç taşınmamış gibi yeni adresinize yerleşebilirsiniz. Marmara Nakliyat ofis taşıma konusunda bütün birikimlere sahiptir. Bizim işimiz en iyi biçimde ev ofis taşıma ve depolamadır.